O mnie

Na początku dziękuję Ci, że jeszcze tu jesteś i to czytasz. Jak już wiesz nazywam się Marek Rydlewski. 

Fotografia to dla mnie pasja i łapanie unikalnych chwil, spojrzeń oraz gestów. Fotografia na przełomie ostatniej dekady bardzo się rozpowszechniła, za pomocą telefonów komórkowych, facebooka i instagramu, zrobiła się bardzo popularna i powszechna. Gdy zbliża się jakaś ważna uroczystość w Twoim życiu pomyśl o zdjęciach, które będą robione z pasją i będą mieć odpowiednią jakość. 

Na świat staram się patrzeć zdjęciami, zastanawiam się jakby to co właśnie widzę, wyglądało na zdjęciu i jak to najlepiej pokazać. Poprzez swoje zdjęcia staram się pokazywać piękno otaczającego nas świata oraz unikalne niepowtarzalne chwile. Czasem na zwykłe przedmioty i otoczenie nie zwracamy uwagi, a fotografia pozwala nam zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad życiem. Ważnym aspektem fotografowania jest kontakt ludzi między sobą oraz relacje ich między fotografem, dlatego staram się poznać i nawiązać dobre relacje z Wami, aby zdjęcia były naturalne.
Fotografie zamieszczanie tutaj są własnością prywatną i nie są na sprzedaż, nie są do wykorzystania komercyjnego, pokazują tylko moje umiejętności fotografowania. 

Posiadam legitymację ukończenia "Kursu dla fotografów i kamerzystów ceremonii liturgicznych", który organizowany był przez Archidiecezję Katowicką.

Dostaję dużo pytań o sprzęt którym fotografuje. A zatem jest to:
Aparat Canon 5d mark II
Aparat Canon 6d
Obiektyw Canon 85 1,8
Obiektyw Canon 35 2.0
Lampy błyskowe Yongnuo.
Oraz różne akcesoria.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i do odwiedzania mojego bloga.
Jestem otwarty na propozycje, dlatego zapraszam do współpracy. Współpraca na zasadach TFP mile widziana. Jeśli masz pytania to czekam na emaile: marekryd@gmail.com 
Lub skontaktuj się przez Facebooka: https://www.facebook.com/MarekRydlewskiPhotography/


Pozdrawiam Marek Rydlewski