O mnie

Na początku dziękuję Ci, że jeszcze tu jesteś i to czytasz. Jak już wiesz nazywam się Marek Rydlewski. 

Fotografia to dla mnie pasja i łapanie unikalnych chwil, spojrzeń oraz gestów. Fotografia na przełomie ostatniej dekady bardzo się rozpowszechniła, za pomocą telefonów komórkowych, facebooka i instagramu, zrobiła się bardzo popularna i powszechna. Gdy zbliża się jakaś ważna uroczystość w Twoim życiu pomyśl o zdjęciach, które będą robione z pasją i będą mieć odpowiednią jakość. 

Na świat staram się patrzeć zdjęciami, zastanawiam się jakby to co właśnie widzę, wyglądało na zdjęciu i jak to najlepiej pokazać. Poprzez swoje zdjęcia staram się pokazywać piękno otaczającego nas świata oraz unikalne niepowtarzalne chwile. Czasem na zwykłe przedmioty i otoczenie nie zwracamy uwagi, a fotografia pozwala nam zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad życiem. Ważnym aspektem fotografowania jest kontakt ludzi między sobą oraz relacje ich między fotografem, dlatego staram się poznać i nawiązać dobre relacje z Wami, aby zdjęcia były naturalne.
Fotografie zamieszczanie tutaj są własnością prywatną i nie są na sprzedaż, nie są do wykorzystania komercyjnego, pokazują tylko moje umiejętności fotografowania. 

Posiadam legitymację ukończenia "Kursu dla fotografów i kamerzystów ceremonii liturgicznych", który organizowany był przez Archidiecezję Katowicką.

Dostaję dużo pytań o sprzęt którym fotografuje. A zatem jest to:
Aparat Canon 5d mark II
Aparat Canon 6d
Obiektyw Canon 85 1,8
Obiektyw Canon 35 2.0
Lampy błyskowe Yongnuo.
Oraz różne akcesoria.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio.
Jestem otwarty na propozycje, dlatego zapraszam do współpracy. Współpraca na zasadach TFP mile widziana. Jeśli masz pytania to czekam na emaile: marekryd@gmail.com
Lub skontaktuj się przez Facebooka: https://www.facebook.com/MarekRydlewskiPhotography/


Pozdrawiam Marek Rydlewski